SpriteForum

Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
SpriteForum

un forum de pe kre poti afla detaliile serverului de cs adik Sprite.fun.4all


    TEST PENTRU PLAYE-RI

    avatar
    BQGD@N


    Mesaje : 3
    Data de înscriere : 20/01/2009

    TEST PENTRU PLAYE-RI Empty TEST PENTRU PLAYE-RI

    Mesaj  BQGD@N Mar Ian 27, 2009 10:46 pm

    Un mic test pt jucatori.

    1. Daca un jucator da 4 head shoturi consecutive, te gandesti:

    a. E norocos.
    b. E experimentat.
    c. E experimentat si norocos. (o fi calcat in... romania)
    d. E codat, caci eu dau 4 hs consecutive doar cand se alineaza planetele si nu e nimeni mai bun ca mine.

    2. Daca adversarul vine EXACT, da FIX (nici ceasurile elvetiene nu-s asa precise) la lada dupa care te-ai ascuns si te omoara, te gandesti:

    a. M-a vazut cand m-am ascuns acolo.
    b. M-am miscat dupa lada si am facut zgomot (pasi, reincarcat arma, stranutat...).
    c. E experimentat si verifica fiecare coltzisor al hartii.
    d. E codat, caci eu sunt BUN... cel mai BUN.... asa mi-a zis mama, si nu e nimeni mai bun ca mine.

    3. Daca adversarul iti da headshot de fiecare data cand iesi de dupa coltz, te gandesti:

    a. Are casti, iar eu tropaiam. Si totusi, de unde stie ca venea un adversar!?
    b. Are casti, iar eu tropaiam, si el e atent la..... wait for it............... RADAR ... si stie daca vine coleg sau adversar.
    c. Tot timpul vin exact pe aceasi ruta spre obiectiv, tropai, el are casti, nu ma asigur inainte sa ies de dupa colturi care stiu ca-s pazite, nu dau flash bang inainte sa ies, nici HE.... etc. Ce e aia HE?
    d. E codat... eu n-am tropait in viatza mea. Nici macar nu stiu ce inseamna a tropai.

    4. Daca adversarul stie tot timpul unde sa astepte, te gandesti:

    a. Are experienta, a jucat harta respectiva de 700000000 de ori, si stie punctele de acces cel mai des folosite.
    b. Are si casti si face diferenta intre un sunet de m4a1 si un ak-47, deci cam stie unde-s coechipierii si adversarii.
    c. E si atent la radar si cunoaste tot timpul pozitia in teren a coechipierilor sai.
    d. E codat, da-l dreaq..... n-are cum un jucator sa fie atent la toate chestiile de la pct. a, b si c... daca eu nu pot, nu poate nimeni.

    5. Daca tu tragi foc automat spre adversar si, in acelasi timp alergi, si TOTUSI te omoara, iar el are 100 hp, te gandesti:

    a. E foarte greu sa palesti tragand foc automat din fuga.
    b. Facea si strafe (miscari laterale, ca sa nu-l palesc).
    c. E codat. Cum *lm, *ms, *mm, cpp, cia, fbi, kgb sa aiba viatza 100 dupa ce eu am tras asa de bine (cel mai bine), si
    am si vazut cum ricosau gloantele din el si se loveau de mine (am palit 2, pe el si pe mine, ce tare-s ).

    6. Stai si tragi de jos, ca asa zice manualul de CS (daca stai jos si pe loc, cum stau fetele, arma e mai precisa... nu arma aia, perversilor ). Adversarul face strafe, e la departare, te omoara si el fuge mai departe (nemernicu'). Te gandesti:

    a. Habar n-am sa trag.
    b. Sunt o tinta usoara cand stau jos si pe loc.
    c. E greu sa-l palesc pe el cand face strafe, ca-i imprevizibil.
    d. IIII CODAAAAT MAAAAAH, admini incapabili... nu vedeti?!?!? eu sunt cel mai buuuuun, joc DEJA de 3 luni (((

    7. Daca primesti slap-uri din 2 in 2 secunde si esti atentionat pe chat de restul jucatorilor, te gandesti:

    a. Campez intr-un coltisor fara importanta tactica si fara vreo legatura cu tura asta, si vreun admin (sau campmeterul, ca e si el fiinta, nu?) s-a ofticat ca-i trece viata degeaba uitandu-se la mine cum stau de 1 minut acolo si a inceput sa ma motiveze cu slapuri (sau atentionari pe chat) pt a atinge obiectivele si a-mi ajuta echipa.
    b. Am bomba la mine si stau in baza, si nu cade bine cand coechipierii mei se chinuie sa elibereze o cale spre bomb site, si bomba nu mai vine.
    c. Aminul ala e doar ofticat, si ce daca-i trece viata degeaba? Ar tb sa creada si el in reincarnare, *mm. Si oricum, stau in baza ca acolo fac mai multi. Daca am bomba la mine sa vina cineva dupa ea si sa o duca la tzinta, ca eu am alergie la X-urile rosii de acolo. EU nu ma bag intre codatii aia de CT.

    8. Te omoara unu' ascuns dupa o lada, care te astepta. Te gandesti:

    a. Sa astepti adversarul, intr-un coltz ascuns, dar important din punct de vedere tactic e o strategie buna. Ce usor am luat tzeapa.
    b. De obicei alerg cu privirea inainte, fara sa ma asigur ce e dupa coltz. De era in viata reala, acum vorbeam cu sf petru despre strategii la CS, ca m-am bazat pe faptul ca nimeni nu campeaza.
    c. Ce mah?!?!?... ala-i ginitor *&^@$%(^&*@ un jucator adevarat fuge cu pieptul dezvelit pe harta, cu lama scoasa si cu spatele intors la mine. Gatu' lui de ginitor. II URASC MAH.... II URASC!!!!

    9. Esti impuscat tura dupa tura de un lunetist cu awm. Te gandesti:

    a. Ce bine trage ala cu AWM! (respect lui). Si eu stau pe loc. Si tot in tinta lui ies.
    b. Imi iau si eu AWM!, ii arat eu ca-s la fel de bun.
    c. AWP?!?!?! hai ma interziceti arma aia... si pe cei care o folosesc. Imi scade scorul ca ala stie sa traga cu arma aia, iar eu nu. O vreaaauu pe maaaami!!!!!11!!1
    d. CODAT, CODAT... adminiiii... faceti poze, chemati politia... salvarea... COOOODAT. N-are cum sa ma faca el cu o arma de distanta mare cand eu am mp5 navy(3-2) in brate si l-am vazut pe vin diesel cum trage cu mp5 si omoara lunetisti.

    10. Observi un codat pe server (UN CODAT ADEVARAT, nu un jucator mai bun ca tine), si adminul nu-l baneaza. Te gandesti:

    a. Poate adminul nu e la calculator, poate adminul e prins in terminarea turei si ducerea la bun sfarsit a obiectivelor.
    b. Poate adminul nu l-a observat, ca nu a dat de codat inca.
    c. Poate nu e codat ci doar joaca foarte bine, hai sa stau pe spectator si sa-l urmaresc, ca sa fiu sigur.
    d. Adminii astia is dobitoci... daca eu am vazut codatul, trebuie sa-l vada si ei... Poate nu la fel de bine ca mine, ca-s cel mai bun. Sa intru repede pe forum si sa-i iau la 11 metri, si ce daca ei au grija de serverul asta la care eu nu contribui cu nimic?!?!? Si ce daca?!?! si ce daca?!?!? is roman si asta zice totul.

    Daca la toate ai raspuns cu ultima optiune, atunci felicitari... te anuntam ca esti CHUCK NORRIS si serverul nostru umil e prea plin de codati, singura forta a intunericului de care se teme CHUCK NORRIS. Ne cerem scuze ca v-am ranit renumele creat de glumele cu CHUCK de pe internet.

    Daca, in schimb, ai raspuns si cu alte optiuni, esti pe drumul cel bun spre a deveni un jucator de CS bun.

      Data/ora curentă este: Vin Mai 10, 2024 2:49 am